Prezes Zarządu Max Power Sp. z o.o. i HR Power Sp. z o.o. Tai Hong Sang

"Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za to, co robimy, ale także za to, czego nie robimy"

Max Power. To dynamicznie rozwijającą się firma świadcząca usługi rekrutacyjne, koordynacyjne i rozliczeniowe pracowników (HR) w zakresie pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy. Na polskim rynku  nasza Spółka działa od 2009 roku. Jej Prezesem jest Tai Hong Sang. Centrala naszej firmy mieści się w Bielanach Wrocławskich, gmina Kobierzyce. Posiadamy oddziały w Mławie, Skoczowie i Zabrzu. Otwieramy również oddział w Kijowie na Ukrainie.

Kierujemy swoją ofertę zarówno do osób poszukujących pracy oraz doświadczenia zawodowego, jak i pracodawców oferujących pracę. Staramy się być blisko kandydatów na pracowników oraz zatrudnionych. Stworzyliśmy naszą firmę, aby w jak najlepszy sposób dopasować osoby poszukujące określonej pracy i ich przyszłych pracodawców. Przywiązujemy dużą wagę do tego, by nasza oferta była konkretna i rzetelna, a każdy mógł w niej odszukać pracę dopasowaną do swoich założeń. Rekrutacją zajmuje się młody, sprawny i dynamiczny zespół rekrutacyjny. Dbamy ze wszystkich sił o zadowolenie i sukces naszych pracowników oraz klientów.

Jeżeli szukasz pracy tymczasowej lub stałej- dobrze trafiłeś, mamy ją dla ciebie!

Dlaczego Max Power?

Max Power swoim zasięgiem obejmuje w Polsce województwa: śląskie, dolnośląskie, mazowieckie oraz wielkopolskie. Działamy również na Ukrainie z siedzibą w Kijowie, a nasze plany obejmują otworzenie niebawem oddziałów w Czechach i Niemczech. Dla ulepszenia i usprawnienia obsługi naszego klienta w roku 2012 powołaliśmy naszą bliźniaczą spółkę HR Power. Podczas wieloletniej rekrutacji obsłużyliśmy w pełni zadowolonych kilkadziesiąt tysięcy pracowników z Polski i z Ukrainy.

Naszym wszystkim pracownikom zapewniamy legalne zatrudnienie, ubezpieczenie, badania lekarskie, szkolenia BHP. Pracownicy objęci są profesjonalną opieką specjalnie wyszkolonych osób przydzielonych do pomocy, zwanych koordynatorami.

Pracownikom z innych krajów zapewniamy:

  • obcojęzycznych koordynatorów,
  • wsparcie w kwestiach związanych z pracą i pobytem w Polsce,
  • komfortowe warunki zamieszkania
  • transport do miejsca pracy
  • bezpieczeństwo pobytu

 

Naszym klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie, wyselekcjonowanych kandydatów, terminową realizację zleceń. Cechuje nas profesjonalizm, zaangażowanie i wysoka efektywność.