null

Oddział Bielany Wrocławskie

Oddział w Bielanach Wrocławskich powstał jako pierwszy, tj. w 2009 roku. Firma składająca się początkowo z kilku osób i zatrudniająca kilkunastu pracowników tymczasowych bardzo się rozrosła. Obecnie zatrudniamy 350 pracowników w trzynastu różnych firmach. Do tej pory współpracowało z nami ok. 6000 osób. W naszym biurze funkcjonują cztery działy: księgowy, kadrowo-płacowy, rekrutacji polskiej i ukraińskiej, w sumie 12 osób. Biuro znajduje się w Bielanach Wrocławskich, przy ul. Wrocławskiej 7. Nasi pracownicy są do dyspozycji od poniedziałku do piątku, od 7:00- 15:00 . W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

null

Oddział Skoczów

Oddział w Skoczowie powstał we wrześniu 2016. Obecnie liczy 8 pracowników, którzy obsługują 15 klientów, głównie z branży automotive. Największymi klientami obecnie są Woobotech, Sekonix, Koam Poland oraz Hwasung Corporaction. Obecnie mamy około 550 pracowników- jednak tendencja jest rosnąca i do końca 2018 roku chcemy przekroczyć zatrudnienie 600 pracowników. Nasze biuro regionalne mieści się w Skoczowie- godziny przyjmowania stron to 7:30-15:30 od poniedziałku do piątku.
Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu osobistego, mailowego jak i telefonicznego.

null

Oddział Zabrze

Oddział Zabrze powstał w 2010r. swoim zasięgiem obejmuje cały Śląsk. Dzięki naszemu kilkuletniemu doświadczeniu w rekrutacji dla swoich klientów min. z Zabrza, Gliwic, Tychów, Żor zrekrutowaliśmy 4400 pracowników z Polski i z Ukrainy. Biuro ma idealną lokalizację, znajduje się w samym centrum Zabrza przy ulicy Wolności. Naszym klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie, wyselekcjonowanych kandydatów,  terminową realizację zleceń. Cechuje nas profesjonalizm, zaangażowanie i wysoka produktywność. Długoletnia wspólna praca umocniła nasze więzi przez co stworzyliśmy w oddziale w  Zabrzu bardzo zgrany zespół.

Razem realizujemy zadania,  rozwiązujemy problemy i dbamy o to aby zarówno kontrahenci jak i pracownicy byli zadowoleni ze współpracy z nami.

null

Oddział Mława

Oddział w Mławie został otwarty 01.12.2016, naszym głównym klientem jest Firma Heesung, współpracujemy również z Firmą LG Electronics. Aktualnie zatrudniamy 150 pracowników, a od początku założenia oddziału w Mławie zatrudniliśmy już 400 pracowników. Dla naszych klientów dostarczamy pracowników gotowych do podjęcia pracy. Klient nie musi martwić się o rekrutację, umowy, skierowania do lekarza. Dostarczamy pracowników z polski oraz cudzoziemców. Nasz zespół tworzą zgrane osoby, które są w pełni zaangażowane w swoją pracę. Biuro znajduje się przy ulicy Żwirki 21 B (1piętro) czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Jako jedyna agencja pracy w Mławie posiadamy swoje biuro. Jest to nasz ogromny atut, ponieważ jesteśmy zawsze dostępni dla naszych pracowników, chętnie pomożemy w wypełnieniu dokumentów oraz w innych sprawach.

null

Oddział Kijów - Ukraina

Nasz ukraiński oddział został otwarty 01.12.2017, i obecnie składa się z trzech osób. Naszym głównym zadaniem, jest wsparcie rekrutacyjne wszystkich naszych obecnych klientów. Jesteśmy nastawieni bardzo profesjonalnie i poważnie do tego co robimy. Dla naszych klientów dostarczamy pracowników gotowych do podjęcia pracy. Przeprowadzamy wstępną selekcję pracowników, ściśle współpracujemy z siedzibą naszej firmy na Bielanach Wrocławskich.
Dostarczamy pracowników którzy obecnie znajdują się w Polsce oraz tych, którzy jeszcze są za granicą . Jesteśmy bardzo zaangażowani w swoja prace. Chcesz dowiedzieć się więcej? Godziny pracy naszego biura to 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku
Zapraszamy.